Užitečný web: www.spoluzaci.cz

Když jsem před asi šesti lety zakládal tehdy ještě na webu spoluzaci.atlas.cz pod patronací portálu Atlas.cz „stránky“ naší středoškolské třídy hodně jsem si od toho sliboval. Vlivem zřejmě doby, která ještě nebyla přikloněna internetu a dnešního pohledu asi pro některé nepředstavitelná představa, že spousta lidí, myslím že dokonce snad i drtivá většina, neměla vůbec založenou emailovou schránku a tutíž po škole bylo i těžké dát jim vědět o něčem takovém. Naštěstí časy se mění a shodou několika zřejmě náhod se nyní naše tato stránka začíná probouzet k životu.

Před těmi cca. šesti lety jsem postupně založil všechny spolužáky a přiřadil jim všem fotky, které jsem měl z tabla. Kromě těch fotek jsem nastrkal ještě i pár společných ze všech ročníků a ze ztužkovacího večírku. Tehdy jsem byl tím asi ohromen, leč dneska se nestačím divit. Fotky jsou příšerně malinké, což je způsobeno tím, že naší éry jsme téměř nevěděli co je to digitální fotoaparát a tak jsou všechny fotky z klasických fotoaparátů a zřejmě i scanery nedosahovaly nynějších kvalit.

V takovém stavu zůstala ona stránka až někdy do konce října, kdy se zde poprvé připojily dvě spolužačky, ale to já ještě nevěděl. Změnilo se to již 30.10. kdy mi jedna kamarádka ukázala stránky jejich třídy a já byl ohromen kolik tam toho mají a kolik tam chodí lidí. No abych jí to trochu oplatil, tak jsem jí ukázal ty naše. No ale to jsem se moc nehvízdl. Zato jsem, ale zjistil, že tam není až tak mrtvo. A tak už tam od té doby chodím denně a alespoň s jednou ze spolužaček jsme v kontaktu. Snad to bude časem ještě lepší.

A nyní ještě k tomu co na oných stránkách lze vidět. Po založení třídy je možnost přidat seznam studentů, vč. základních informací, jako jméno, telefon, bydliště, email, icq apod., seznam učitelů, přidávat příspěvky na nástěnku, chat a do diskuze a udělat fotogalerii. Celá služba spoluzaci.cz není sice úplně nejpromakanější a nejrychlejší, ale je zdarma a základní účel splňuje výborně.

Odkaz: www.spoluzaci.cz

2 komentáře u „Užitečný web: www.spoluzaci.cz“

  1. Hehe.. To nase tridni webovka se k zivotu neprobudila a nejspis uz ani neprobudi :-).. Nespornou vyhodu maji ti, kteri tridni stranku zalozi jeste za studia..

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..