Web: www.uvitacitony.cz – vaše oblíbená skladba do ucha volajícím

T-Mobile snad jako jediný z našich mobilních operátorů poskytuje službu „Uvítací tóny“, kteráž to slouží k přidání vašeho oblíbeného songu, popř. hlášky, k standardnímu vyzváněcímu tónu volajícího.

O této službě jsem již věděl nějaký ten pátek, ale až dnes jsem na ni narazil tak nějak „fyzicky“, jelikož jsem se dnes již začal poohlížet po vhodném tarifu (resp. i operátorovi), protože se nenávratně blíží konec mého stávajícího zaměstnání a v nové práci ze začátku zcela jistě telefon k soukromým účelům mít k dispozici nebudu.

Aktivace a nastavení služby je velice jednoduché. Stačí navštívit web www.uvitacitony.cz a zde si buďto dle žánru a nebo přímo vyhledáním interpreta či skladby zvolit svou uvítací melodii a pak jen v případě, že již máte službu aktivovanou zaslat číslo songu SMSkou na uvedené číslo. V případě, že službu ještě aktivovanou nemáte, čeká Vás jedna SMS navíc.

Screenshot 2015-06-13 20.05.17

A zajisté důležitá věc, co takhle sranda stojí? Ano, není to zadarmo. Aktivace služby prostřednictvím SMS je zdarma a pak každé nastavení uvítací melodie je zpoplatněno částkou 15,- Kč a o stejnou částku je pak zvýšen i váš měsíční paušál. No není to tedy žádná horentní suma a pokud nehodláte měnit skladbu každý den, pak to na telefonním účtě zřejmě ani příliš nepoznáte 😉

Co mě pobavilo, byla reakce mého otce, který se vyloženě polekal, copak to tam mám a jak už to bývá u této generace zvykem, nesetkala se tato služba příliš s nadšením. Navíc to prý „šíleně řve“ a já už jen musel vysvětlovat, že to záleží na nastavení hlasitosti v mobilu.

Historicky první skladbu, kterou jsem si nastavil, je song zpěvačky Ashlee Simpson – Lala. Taková rychlejší věcička. Bohužel jediná skladba na oněh stránkách této úžasné interpretky, kterou nyní „žeru“ 😉

Dodatek 13.6.2015

Jelikož je tento článek z pro mě ne úplně jasných důvodů absolutně nejnavštovanější rozhodl jsem se ho aktualizovat. V případě T-Mobile vypadá vše jako dříve (včetně překvapivě cen), sekci k Eurotelu jsem smazal a nahrazuji touto novou pro O2. Co se týče posledního operátora Vodafone, vypadá to, že tuto službu aktuálně nenabízí.

Pokud tomu dobře rozumím O2 nabízí tuto službu zdarma, ale každá „písnička“, kterou si nastavíte (písničky jsou na portálu O2 Active) je jednorázově zpoplatněna částkou 25,- Kč, s vyjímkou akcí – jako například dnes je možno zdarma si stáhnout melodie Kabátu. Pokud chcete vědět více přečtěte si podrobný návod jak u O2 na to.

Screenshot 2015-06-13 20.08.19

6 komentářů u „Web: www.uvitacitony.cz – vaše oblíbená skladba do ucha volajícím“

  1. Jako dlouhodoby zakaznik konkurencniho operatora, tedy spolecnosti Telefonica/Eurotel 😀 :D, musim podotknout, ze sluzba uvitaci tony nabizi take – alespon tedy pro tarifni zakazniky :-).. Ovsem jako chyd student, ktery si pro korunu necha vrtat koleno, to nevyuzivam.. Pripadne mi totiz na miste, aby takova blbustka byla prirozene zdarma – operatori na nas tak i tak rejzuji jak na "Klondajku" :D.

  2. [1] no tak pravda, že nabídku konkurenčních operátorů sleduji trochu méně… a pokud to mají skutečně u Eurotelu zdarma, pak neznám nikoho kdo to využívá.. ale je také pravda, že těch lidí s Eurotelem znám poskromnu… a kdyby tě to zajímalo, tak ve výběru operátora opět vyhrál T-Mobile. Navíc teď má do konce března akci +40min./měsíčně po dobu jednoho roku a to se hodí 😉

    [2] hehe, tak překlepy mám často i já a to ani nemusí být tma 😀

  3. Tak uvítací tóny já osobně u t-mobile využívám přesně od 10.3.2005, to znamená skoro rok, mám pořád jeden song a pořád čekám, až se do nabídky dostane něco od Anetky… zatím se moji milí volajcící muís spokojit s Limp Bizkit.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..