ownskin.com – obsáhlá sbírka a vytváření schémat na telefony Nokia a SE

ownskin

Pokud vlastníte některý z novějších telefonů, které podporují výměnu schémat (tapet), pak jste jistě nejednou dostali nápad si svůj telefon obohatit nějakým schématem novým. Existuje spousta služeb, které poskytují schémata za peníze, ale já vám dnes představím jednu s opravdu obsáhlým archívem a zcela zadarmo.

K dnešnímu dni server ownskin.com obsahuje celkem přes 8miliónů! schémat na různé typy mobilní telefonů. Mezi hlavní podporované patří telefony značek Nokia a Sony-Ericsson, avšak je zde zastoupena i celá řada telefonů dalších. V oněch 8mil. schémat je bohužel i hromada schémat duplicitních, čemuž se ale při tak obrovském čísle nelze příliš divit.

Cože tedy musíme udělat, pokud si chceme svůj telefon vylepšit o nové schéma? Možností máme základní dvě. Buďto si schéma stáhneme na svoje PC a z něho pak pomocí Bluetooth, infra nebo USB kabelu (dle typu telefonu) nahrajeme do telefonu. A nebo využijeme webového prohlížeče přímo v telefonu a schéma si uložíme přímo. Ke stažení není potřeba žádná další registrace, pouze budeme dotázání na opsaní zobrazených znaků.

ownskin

Schéma si můžeme vybrat z několika různých přehledů. Buďto podle nejvíce odkazovaných, nebo nejpopulárnějších v aktuálním dni, týdni či měsíci, či nejpopulárnější celkově a poslední možností je vyhledávání přes kategorie.

Po registraci získáme navíc možnost jednotlivá schémata hodnotit, můžeme online schémata tvořit a ukládat je pro stažení ostatním uživatelům. Veškeré tyto služby jsou zdarma!

ownskin

Nyní již zbývá najít si čas a stránky prolistovat. Jistě si i vy vyberete.

Odkazy:
ownskin homepage
ownskin wap verze

9 komentářů u „ownskin.com – obsáhlá sbírka a vytváření schémat na telefony Nokia a SE“

  1. ja si udelala svoje tema, ale kdyz sem si ho chtela dat do mobilu, ukazalo se, ze soubor je poskozen, co se stalo?nevite nekdo?..jak to tam mám nainstalovat?

  2. já kdy jsem si to poslala do mobilu tak se mi tam ukázalo,že soubor není podporován!!!!Já newim udělejte s tím něco!!!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..