Chystám se na výlet do štatlu Brna

brno

Dlouho jsem nenapsal nic osobního, a někteří mě za to patřičně peskujou, tak tady dnes to alespoň trochu napravím a poodhalím plán na víkend, kdy se chystám navštívit jihomoravskou metropoli Brno.

Je to asi půl roku co jeden z mých bývalých vysokoškolských spolubydlících organizoval jeden z mini srázků v Brně a já se tehdy nemohl zúčastnit, což mě mrzelo. Naneštěstí se ta akce tehdy neuskutečnila a onen člověk vystupující pod přezdívkou Kotis se před pár týdny opět ozval a já zajásal. Konečně to vypadá, že se v pátek sejdeme. Nevím kdy to bylo naposled, ale určitě jsem byl čerstvě v Praze, takže počítám nějaký rok a půl. Už se těším co se zase všechno dozvím, kdo se jakým směrem ubírá a kdo kde byl. Zda se Dušiš pořád válí na škole, zda Vanis pořád létá s rogalem a Kotis se stále vyžívá v konstruování ve všemožných programech. Doba to není dlouhá, ale jen v mém životě se obrátilo vzhůru nohama snad vše a tak mě zajímá, jestli mám tak pestrý život jen já a nebo i jiní. Je už snad někdo ženáč? Pokud ano, pak asi nedorazí, ale už nejsme malí kluci.

V sobotu mě pak čekají mí dlouholetí přátelé Izza a Aby (ano je to ten člověk co tady komentuje opravdu vše), tak s Izzou probereme určitě něco ke stránkám jeho firmy a s Abym není složité vést nekonečné debaty stylu proč je Brno lepší než Praha, proč je dobrá Java a špatné Php a že MySQL je ořezávátko oproti Oraclu. Jsou to pravda debaty opravdu bez výsledku, ale mě to baví. Hrozně mě berou lidi s kterýma si mám pořád co povídat a že takových pár opravdu je. A dorazí i Aaja? To už bude konec soboty a já se opět přesunu do mého nynějšího bydliště Kladna, abych věnoval alespoň jeden den své drahé Jarušce.

Cestu tam i zpět plánuji ve společnosti Českých drah, jelikož žluťásci (Student Agency) jsou již na pátek docela vyprodaní a já chci mít trochu v svobodu v době odjezdu i příjezdu. Držím si palce, abych celou dobu nemusel ve vlaku prostát a aby mě české dráhy opět taky jednou potěšili. Ona cesta vlakem je do Brna o dost dražší než se žluťáskem na což trochu spoléhám.

I když je zatím brzy, kdo ví jestli stihnu ještě nějaký článek do pátku sepsat tak tedy všem hezký víkend.

2 komentáře u „Chystám se na výlet do štatlu Brna“

  1. tak si ten výlet k nám, na Moravu užij, i když zrovinka toto sychravé počasí bude opravdu spíše vhnodnější k návštěvě nějaké místní putyky nebo nějakého brlohu…

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..