Gril Tefal Ovation – grilování (nejen) pro panelák

Jeden z vánočních dárků jsme si tak trochu nechali nadělit sami. Je jím elektrický grill Ovation firmy Tefal, který výborně zapadá do naší strategie zdravé výživy. I když je venku zima jak se patří, my jsme si díky tomuto grilu mohli vyhutnat šťavňaté steaky již dnes.

Nápad na gril vznikl již někdy v průběhu léta, kdy jsme na balkón pořídili zahradní nábytek Valdi a začali balkón využívat i k obědům.

Grilování na klasickém grilu jsem vyzkoušel parkrát ještě na starém bydlišti v Praze přímo na balkóně, což se bohužel a tak trochu i pochopitelně nesetkalo s porozuměním sousedů ve vyšších poschodích. V novém bydlišti jsem tak nechtěl již sousedy, kteří jsou navíc převážně občané vyššího věku, zkoušet a dohodli jsme se na grilu elektrickém, který nečoudí a co více je i příprava jídla na něm zdravější.

Dnes tedy nastal okamžik, kdy jsme poprvé uvedli Gril Tefal Ovation v život a on se nám za to odměnil skvělými vepřovými steaky a usmaženými vajíčky. Absolutně bez oleje, pěkně štavnaté, takové steaky byly a my už se pomalu těšíme na další jídlo. Pokud jste podobně jako my uvězněni v paneláku a zastáváte navíc zásadu zdravé výživy, pak je elektrický Gril Tefal Ovation dobrou volbou.

gril tefal ovation
gril tefal ovation
gril tefal ovation

A ještě pár technických poznámek. Gril jak již bylo řečeno je elektrický, jídlo se smaží na přírodním kameni, grill nemá regulaci výkonu – stále topí na plný výkon a veškerá přebytečná šťáva je nemylosrdně spálena na kameni a grill tak nedělá žádný nepořádek. Pokud se pro tento gril rozhodnete tak vězte, že vás přijde na nějakých 2,3tis. Kč.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..