Gril Tefal Ovation – grilování (nejen) pro panelák

Jeden z vánočních dárků jsme si tak trochu nechali nadělit sami. Je jím elektrický grill Ovation firmy Tefal, který výborně zapadá do naší strategie zdravé výživy. I když je venku zima jak se patří, my jsme si díky tomuto grilu mohli vyhutnat šťavňaté steaky již dnes.

Nápad na gril vznikl již někdy v průběhu léta, kdy jsme na balkón pořídili zahradní nábytek Valdi a začali balkón využívat i k obědům.

Grilování na klasickém grilu jsem vyzkoušel parkrát ještě na starém bydlišti v Praze přímo na balkóně, což se bohužel a tak trochu i pochopitelně nesetkalo s porozuměním sousedů ve vyšších poschodích. V novém bydlišti jsem tak nechtěl již sousedy, kteří jsou navíc převážně občané vyššího věku, zkoušet a dohodli jsme se na grilu elektrickém, který nečoudí a co více je i příprava jídla na něm zdravější.

Dnes tedy nastal okamžik, kdy jsme poprvé uvedli Gril Tefal Ovation v život a on se nám za to odměnil skvělými vepřovými steaky a usmaženými vajíčky. Absolutně bez oleje, pěkně štavnaté, takové steaky byly a my už se pomalu těšíme na další jídlo. Pokud jste podobně jako my uvězněni v paneláku a zastáváte navíc zásadu zdravé výživy, pak je elektrický Gril Tefal Ovation dobrou volbou.

gril tefal ovation
gril tefal ovation
gril tefal ovation

A ještě pár technických poznámek. Gril jak již bylo řečeno je elektrický, jídlo se smaží na přírodním kameni, grill nemá regulaci výkonu – stále topí na plný výkon a veškerá přebytečná šťáva je nemylosrdně spálena na kameni a grill tak nedělá žádný nepořádek. Pokud se pro tento gril rozhodnete tak vězte, že vás přijde na nějakých 2,3tis. Kč.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..