Vánoce 2008 pro nás dnes skončily

Ač se obvykle vánoční stromeček uklízí na Tři krále, my jsme ho odzdobili již dnes. Byl to přeci jen smrček a ten teploty okolo 25°C nesnášel úplně nejlépe.

Jak už jsem dříve psal v článku Vánoce 2008 začínají vše pro nás začalo cca 4 týdny před Vánoci. Napekli jsme cukroví, v dostatečném předstihu nakoupili všechny vánoční dárky, poctivě zapalovali svíčky adventního věnce, zakoupili nové skleněné ozdobičky a stojan na stromeček a konečně také zakoupili živý smrček.

vánoční věnec
vánoční dárky
vánoční večeře

Letošní Vánoce vyšly skvěle. Myslím že já i Jarka jsme dostali dárky, které se nám velice hodí, stihli jsme návštívit rodinu a ještě se před Novým rokem vrátit zpět.

Jak jsme předpokládali drobným problémem byla pouze kočička Diblík, které se líbily zejména stříbné třásně na stromečku. Naštěstí se pohroma konala jen drobná a odnesla to jen jedna skleněná koule. Na noc jsme ji tak museli zavírat na chodbu, čímž nebyla vůbec nadšená a tak jsme se rozhodli, že ji dnes již trápení zbavíme a stromeček odklidili.

PS: k poslední fotografii: na štědrovečerní večeři, nebyly pouze prázdné talíře, ale hrachová polévka a losos s brambory. Víno v pozadí je pak onen šumivý „brut“, který jsem zmiňoval při výběru šumivého vína na Silvestra.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..