Četba: Paulo Coelho – Rukověť bojovníka světla (2006)

Dočetl jsem další „knihu“ – ono to není až tak normální kniha, jelikož se jedná o souhrn krátkých textů, které Coelho publikoval v letech 1993-1996.

Očividně proto mezi sebou nemají nějakou přímou návaznost a určité myšlenky se opakují v jiném podání. V celé knize se autor snaží ukázat, že v každém z nás může existovat „Bojovník světla“, který je schopen vidět, že být na živu je zázrak, umí jak vyhrávat tak i prohrávat, toho, kdo má cíle a jde si za nimi a tvoří tak svůj Osobní příběh. V knize Coelho vychází z tradic různých zemí, klade důraz na základní lidské hodnoty a vnitřní růst člověka, jenž nepodlehne malomyslnosti a únavě, ale věří v zázraky a lásku.

Kniha vyšla letos opět v nakladatelství Argo, která má Coelho v naší republice „pod palcem“. Doporučená cena byla stanovena na 159Kč, kniha má 160stran, je v pěkné vázané vazbě a je malých rozměrů.

Jedna myšlenka na “Četba: Paulo Coelho – Rukověť bojovníka světla (2006)”

  1. Paolu je opravdu mág a mistr.jeho knihy jsou inspirující,jeho příběhy odlehčují mému svědomí a dávají mi pocit nenásilé svobody v tomto spoutanem světe

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..