Četba: Paulo Coelho – Jako řeka jež plyne (info)

Poslední dobou jsem poněkud propadl knihám zmíněného autora a dnes mi dorazila další „várka“ a uvnitř jedné z knih se ukrýval letáček hlásající nový připravovaný titul tohoto autora. Kniha se jmenuje „Jako řeka jež plyne“ a měla by vyjít v říjnu 2006 v nakladatelství Argo za cenu cca. 179 Kč. Je to sice ještě daleko, ale ať se máte případně taky na co těšit 😉 Uvnitř článku uvádím anotaci knihy.

Kniha přináší sebrané fejetony, články a glosy oblíbeného autora z let 1998 až 2005. Paulo Coelho poznal hodně zemí a v krátkých textech z posledních let spojuje své zážitky z cest, příběhy a setkání s neobyčejnými lidmi se zamyšlením nad odvěkými problémy člověka. Brazilský spisovatel projevuje neutuchající zájem o všechno, co se děje třebas i v nejvzdálenějších místech světa, čerpá z moudrosti Východu, z bible, z koránu, z židovských legend i z folkloru různých národů a zároveň komentuje některé současné události.

2 komentáře u „Četba: Paulo Coelho – Jako řeka jež plyne (info)“

  1. ooo.. to je pekne.. ja zjistuji, ze naopak mam na knihy cim dal tim mene casu.. no je to skoda :).. snad se doziju te doby, kdy zase misto skript vemu do ruky nejake pekne dilko :).. Paulo je dobry, dobry vkus :D.. No i kdyz on ho cte dnes kazdy, takze je to i moda, cili.. :))

  2. [1] musis trochu vice cestovat vlakem a on se ten cas najde… cteni knih je totiz primo idealnim zpestrenim casu ;-)… ale nesmis teda v tom vlaku usnout, coz ale pak cesta na druhou stranu ubiha rychleji, ale nic se noveho nedozvis, nicemu se nepriucis

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..