Vánoce 2009 – do Hornbachu pro vánoční stromek

V neděli jsme rozsvítili již třetí svíčku na adventním věnci a to je znamení, že vánoce jsou opravdu za dveřmi a jelikož k nim patří vánoční stromek, rozjeli jsme se včera jeden si domů koupit.

Loni jsme kupovali vánoční stromek zhruba ve stejnou dobu, ale na parkovišti u OC Oáza v Kladně. Byl to sředně vysoký smrček a se zabalením do síťky vyšel na tuším 450Kč. Měl jsem z toho ale pocit, že si z toho takový prodejci dělají nemalý byznys a tak jsem zkusil jít ve šlépějích svého otce, který co si pamatuju několik posledních let vždy kupoval vánoční stromek v jeho velmi oblíbeném Hornbachu.

Jelikož Hornbach je z naší každodenní trasy trochu více z ruky rozhodli jsme se zamířit nejprve do OBI, kde jsme si nedávno při koupi vánočních ozdob nabídky stomečků všimli – btw. pokud někdo shání poctivé skleněné ozdobičky na stromek, tak v OBI mají velice hezké v různých barvách. co se týče stromků nás ale v OBI zklamali. Ceny byly dobré, ale výběr velice malý a tak jsme se rozhodli přesunout do Hornbachu.

Trochu jsem se obával šílenství na parkovišti, které je v Hornbachu velice často, nicméně všichni asi řešili vánoční dárky jinde a tak bylo na parkovišti naopak klidno. Vyrazili jsme přes oddělení zahrady do venkovní části a čekalo nás velice milé překvapení. Stromky hezky rozdělené do dvou skupin dle velikosti a dlouhé řady s výběrem. My jsme si vybrali střední dánskou jedli za velice přijemných 395Kč včetně zabalení.

Pokud tedy ještě vánoční stromek nemáte a máte někde v okolí Hornbach mohu jen doporučit.

Jedna myšlenka na “Vánoce 2009 – do Hornbachu pro vánoční stromek”

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..