eBanka zvyšuje ceny výběru ze svých bankomatů

Při pohledu na přehled transakcí na svém účtu jsem byl nemile překvapen částkou u výběru z bankomatu, načež jsem se v informacích dozvěděl, že od 1.8.2007 proběhly ve výběrech určité změny.

První a jedinou pozitivní změnou je fakt, že první dva výběry v měsici z bakomatů eBanky a nebo Raiffeisenbank budou zdarma. Další výběry z bankomatů těchto bank a výběry z bankomatů ostatních bank budou zpoplatněny nově částkou 9,90 Kč namísto současných 6,90 Kč. Ale ještě pozor! Pokud jste klientem eBanky a nespadáte do zvýhodněného cenového programu Základ zdarma a nebo Plus zdarma, pak za jakýkoliv výběr z cizího bankomatu zaplatíte rovnou 39,90 Kč.

Takováto změna se mi moc nelíbí, už i vzhledem k tomu jak příjemné bylo absolutně neřešit, z kterého bankomatu člověk vybírá. Teď už se přeci jen někteří zamyslí, zda využít ony první dva výběry zdarma a ochudit se tak o onen luxus. Já osobně bych raději uvítal předchozí stav než zavádění nějakého určitého malého počtu výběru zdarma.

Není to poprvé co mě eBanka takhle nepříjemně překvapila, ale ještě zůstanu jejím klientem, zejména díky jejim rychlým převodům a skvělému internetovému bankovnictví.

Oficiální vyjádření i s příkladem výběru je k nalezení přímo na stránkách eBanky.

6 komentářů u „eBanka zvyšuje ceny výběru ze svých bankomatů“

  1. a není to tak dávno, co bylo ze všech koutů vidět a slyšte… "výběr ze všech bankomatů jen za 6,90" moc dlouho jim tento reklamní trik nevydržel…

  2. [1] zrovna dneska jsem četl v novinách inzerát České spořitelny – "výběry z bankomatů ČS zdarma" – tak si o tom musím něco zjistit, ale ono to bude mít určitě také nějaký háček. Člověk aby sledoval tolik věcí, že mu na to hlava nestačí.

  3. eBanku mám jen z nostalgie a z důvodu, že má nejrychlejší elektronické transakce (nejlepší na placení domény :D). Ovšem třebas na studenty úplně kašlou, jejich studentský tarif nenabízí nic víc a i tak je nejdražší (u ČSOB platím jen za kartu ročně, u ČS 17 korun měsíčně a u té eBanky snad kolem 27,-).

    Pro mě je teď velmi sexy ČSOB.. Ačkoliv jsem si tam založil před rokem blbý studentský účet s minimálním zůstatkem, chovali se ke mě jak k nějakému ENTERPRISE zákazníkovi, dali mi bez váhání embosovanou kartu a přidělili osobního bankéře (a to tam mám zůstatek asi 2000,-)

  4. [3] na tu embosonovou kartu si dávej veliký pozor… v případě ztráty stojí blokace 2000Kč !! … proto já už o ní nechci ani slyšet a teď mám obyčejnou

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..