Kam se chystám: Oslava narozenin Rock Zone & Radůza

Aby se mi poštěstilo naplánovat si hned dva koncerty po sobě, tak rozdílné a ještě oba za účasti slecny_blazen, se opravdu jen tak často nestává. Pojďme si představit profil obou „koncertů“.

Dnes tj. ve středu 7.2.2007 za námi zavítá do Prahy naše moravská kamarádka slecna_blazen, aby zde prožila dva snad nezapomenutelné báječné dny. Kromě ostatního programu, který ještě není úplně naplánován, je téměř jistá návštěva hned dvou koncertů. První se koná dnes a druhý hned v zápětí zítra.

Den první – oslava narozenin Radia Rock Zone

První koncert je oslavou rádia Rock Zone, který se koná v Lucerna Music Baru a vystoupí zde Matahari, Rybičky 48 a UDG. Vstup je zdarma takže lze očekávat opravdový nával.

Kapelka Matahari je pro mě již pomalu všední záležitost, jelikož ji letos uslyším naživo potřetí a je tak bezkonkurenčně na prvním místě v počtu koncertů v letošním roce. Bývá to vždy velice příjemné vystoupení a co více, koncerty nebývají přecpány davy lidí.

Druhou kapelou jsou Rybičky 48 o kterých nevím zhola nic a dokonce i jejich název se mi zdá mi doposud zůstával nepoznán. Inu tak uvidíme zda to bude příjemné, či nepříjemné překvapení večera.

A konečně poslední z trojice je zřejmě nejpopulárnější kapela ze zmiňovaného výčtu, kapela UDG. Inu hochů jsem se nějak minulý rok „přejedl“ a zřejmě nepředvedou nic nového a mě tak tudíž toto vystoupení láká ze všech nejméně. Nicméně organizátoři chtěli takto, takže si to odbydu ať už u pódia či u baru.

Den druhý – Radůza

Na koncert Radůzy konající se v klubu Delta se opravdu moc těším z mnoha důvodů. Jednak je to něco velice pro mě netradičního, jednak to předpokládám bude probíhat v úplně jiné komornější atmosféře, jednak jsou koncerty hodně dopředu vyprodány, jednak tam budu se slecnou_blazen a kloucici a jednak to prostě bude úžasné – alespoň dle slov slecny_blazen, která je do muziky této interpretky hodně zapálena.

Jak vidno, jdou před námi dva zajímavé dny o kterých se však asi moc nedozvíte, jelikož zřejmě nenaleznu tolik času a energie 🙂

2 komentáře u „Kam se chystám: Oslava narozenin Rock Zone & Radůza“

  1. Hmmm.. Hudební alternativa se sice rodí prakticky pouze v Praze až na pár vyjímek jako například podivné šílené "hard/gotic/metal/vesnice" kapely z Moravy, kterých je plný jeden nejmenovaný server žeano :D…

    Ovšem ačkoliv se v Praze formuje toliko indie kapelek, nikdo jim v Praze nevydá CD a tak jim CD musí vydat brněnské Indies Records (Radůza), moravské zlato, které nemá v ČR obdoby :)).. Osudové Brno opět na scéně :D…

  2. předchozí dva dny byly skvělé, úžasné, nejlepší v letošním roce… a Radůza si zaslouží přívlastky úplně stejné… juchů to byla paráda

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..