Relaxace: Slide-a-lama

Večer se nám opět přiblížil a já potřeboval nějakou relaxaci a tak jsem napsal Terezka, jestli opět nezahrajem Kámen, nůžky, papír. Načež mi bylo řečeno, že má v rukávě ještě hry další. Neváhal jsem tedy ani chvíli a celý žhavý vyčkával copak to zase bude. Zanedlouho již přede mnou svítilo okno s nápisem Slide-a-lama a opět něco úplně nového.

 

Výchozí předpoklady pro spuštění hry jsou nachlup stejné. Po spuštění hry opět ten kdo spouštěl vybere barvu a hra může začít. Úkolem je poskládat horizontální a nebo i vertikální řadu stejných 3-5 symbolů, přičemž vždy aktuální kostku lze dohodit  vzvrchu a nebo z obou boků. Pokud se nasouvá do řady, která je již plně obsažena, tj. má už pět kostek poslední kostka spadne na zem. Šikovnými tahy lze odbourat najednou i více řad. Po pravé straně obrazovk pak lze vždy vidět aktuální svou kostku, následující soupeřovou a nasledující svou kostku. Vkládání kostek je opět limitováno časem. Co jsem zatím ale nepochytil, je konec hry. Panáčci občas přejdou z levá strany na pravou a nebo naopak, podle skóre, ale čím se to řídí nevím. U této hry už je potřeba trochu více uvažovat a taktizovat.

11 komentářů u „Relaxace: Slide-a-lama“

  1. [2] zajímavý názor.. k čemupak patří?… nicméně alespoň něco, kolega před tebou jaksik nenapsal vůbec nic :-D, takže možná i k němu.

  2. panáčci přecházej po kazdy m prekonani nasobku 60 bodu v rozdílu,např 200 a 390 tak ten druhej ma tri ovecky od soupere navic 🙂
    a konec hry kdyz se prekona rozdil trista 🙂

  3. Ahoj ta hra slide a lama se mi mocinky lůbí kor na icq..nj jsu tam skoro furt tak se není čemu divit já ji hraju skoro pořád..xD páč je to moje nej hra na icku nj to víte když je člověk závislej na slide a lama tak nevíte jaký to je..acg to je tak hezký…to jsou všechny má slova pp

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..