Život: První pracovní den naplno

Dnešní pracovní den byl naprosto jiný než všechny přechozí. Od příchodu do práce do odchodu jsem se nezastavil a číhalo na mě neskutečné množství problémů, které bylo potřeba vyřešit.

A je to tady! Dámy a pánové i na mě došlo a dnešní den jsem skutečně celý propracoval ba co více, místo klasických 8,5hodin jsem v práci strávil celých 10hodin bez nějaké větší přestávky. Ráno jsem si dokonce bohužel nestihl udělat přestávku ani na snídani a oběd jsme do sebe naházel před třetí hodinou jen díky tomu, že bych jinak skutečně asi padl. A cože má toto pracovní tempo nasvědomí? Tak jednak zejména fakt, že můj šéf se vrátil po třídenní dovolené a kvapem se přiblížil středeční termín odevzdání jedné zakázky a jak už to bývá, vyrojili se nové dosud schované problémy. Aby toho nebylo málo, většina těchto problémů byla z oblasti, které rozumí jen lidé, kteří již ve firmě nepracují a tak se nebylo pořádně ani koho zeptat. Na to že jsem ve firmě něco málo přes čtyři měsíce jsem tak dnes musel řešit věci o kterých ostatní ani netuší.

Ale dost negativních zpráv. Vše se nakonec podařilo a zítra už mě čeká jen celou zakázku si připravit k zákazníkovi a ve středu hurá předávat do banky. Doufám, že má momentální pokrývka hlavy nevzbudí příliš mnoho povyku, ale na druhou stranu to třebas odláká pozornost od případných problémů.

Paradoxem byla i skutečnost, že si na mé pracovní vytížení i většina známých zvykla a tak mi dokonce nevěřili, když jsem je odbyl větou nemám čas. Ano, dnes tomu bylo skutečně tak, na nějaké tlachání nebylo času. Je půl osmé večer a já jsem konečně dojedl dnešní druhé jídlo. Snad to bude zítra alespoň trochu volnější. Přeji všem dobrým lidem ať mají takovýchto dnů co nejméně a naopak těm zlým jen takové :-). Ou, ou.. opravdu mi to připomělo poslední dny v předchozí práci a to již opravdu nechci zažívat, abych domů chodil takto vyčerpán.

6 komentářů u „Život: První pracovní den naplno“

 1. [1] doufám že ano :-D, když jsem odcházel, šéf ještě poděkoval, že jsem tam seděl takhle dlouho.. on už tam totiž nikdo jiný nebyl 😀

  [2] no šéf jen říkal, že to půjdeme nainstalovat do banky, takže asi ČSOB… ale buď klidný, dodhle je jen pro obchody s cennými papíry, což předpokládám nevyužíváš 😀

  [3] nějaký bug… jdu to opravit

 2. [3] opraveno 🙂 … vydán plugin na související články verze 0.5 😀 … a mimo to jsem tedy rovnou „zaplátoval“ i problém s oddělovači z Last.fm (díky za pomoc patří abymu) a opravil jednu drobnost u komentářů…

 3. Pane Vyoralku,
  dekuji za tento Vas komentar, ktery jen potvrdil to, co jsem si o Vasich pracovnich vykonech jiz dlouho myslel.
  Podniknu v nasi firme urcite kroky aby i Vase mzda odpovidala Vasemu pracovnimu nasazeni, tj. aby byla vyplacena "naplno" opravdu obcas.
  Dekuji
  BB

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..