Život: Poslední dobou je to všude nějaký zákaz

Dnes je opět v Praze poněkud pošmourno a tak jsem vyrazil do práce vozem. Šinul jsem si to jako každé ráno zákazem vjezdu před naší firemní budovou a s poklidem pozoroval strážníky městské policie opodál. Nicméně čekalo mě nemilé překvapení.

Strážníky jsem již na onom místě potkal jednou, avšak po sdělení, že zde pracuji mě „nechali být“. Dnes se však ukázal tento důvod jako nedostatečný a s vysvětlením, že nejsem zásobování jsem byl z oné ulice vykázán, což opravdu nechápu, jelikož se zde nachází opravdu veliké hliněné parkoviště a ničemu auta nebrání. Abych ještě osvětlil proč zde ten zákaz je. Je tomu proto, že na území bývalého parkoviště a autobusového nádraží započala stavba obrovského administračního komplexu Geminy a tudiž je značná část ulice zavřená.

Na úplný závěr jsem pak byl i když slušně stážníkem upozorněn, že takováto kontrola teď bude každý den a tudíž si mám najít nové parkovací místo. Bohužel nic poblíž není a tak to mám nyní stejně daleko jako z MHD. No o důvod více nechat auto v garáži a použít hromadnou dopravu :-).

Dodatek 9.8.2006 10:10
Zdá se, že ledy se pomalu začínají hnout. Přišel první firemní email s upozorněním, že policisté chtějí od zítřka udělovat pokutičky a jeden trestný bod a že se pokusí vedení firmy tuto situaci nějak řešit. Tak to ještě bude zajímavé jak to dopadne.

Dodatek 9.8.2006 14:10
Přišlo 5 emailů rozlobených zaměstanců, ale žádné další vyjádření z firmy. Snad to tedy nedopadne nějak do ztracena.

2 komentáře u „Život: Poslední dobou je to všude nějaký zákaz“

  1. Po posledních zážitcích z kuchyně vůbec nechápu, jak tě nemohli považovat za zásobování 😀 😀

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..