Eurovíkend – poletíme do Stockholmu

Až nečekaně pro mě rychle se chystáme na další ze série eurovíkendů, a tentokráte zamíříme ke konci letošního září do hlavního města Švédského království – Stockholmu.

Před přibližně dvěmi týdny jsme se při příležitosti kolaudace bytu mého spolužáka setkali v Brně a jedním s pozvaných byl i Kotis – také spolužák – který se momentálně vyskytuje na projektu ve Švédsku. Jak řeč plynula, navrhl zda bychom se za ním nechtěli přijet podívat a my jsme souhlasili.

Po obdržení pár instrukcí, jak se dostat na bratislavské letiště – tentokréte poletíme od tamtud – a v samotném Stockholmu z letiště do jeho bytu, zbývalo dořešit poslední a to termín. Naštěstí to vypadá, že jsme se bez problémů všichni shodli a na konci září se skutečně vydáme do největšího města Švédska.

Zbývá už jen nakoupit letenky, nějaké ty průvodce, zažádat o dovolenou a pak už se jen těšit. Začátkem října tak zde doufám přibyde další článek popisující čtyři dny ve Stockholmu.

Aktualizace 22:00 – nakonec změna: poletíme s největší pravděpodobností z Prahy. Je to sice dražší ale těch ušetřených 12hodin kvůli cestování do Bratislavy za to stojí 🙂

Aktualizace 17.8. – opět změna: jelikož se poněkud protáhlo vydání InterCard u Raifky koupili jsme letenky až nyní. Jelikož bohužel již nejsou k dispozici levné letenky u Sterlingu, poletíme nakonec z Bratislavy a cena se opravdu povedla – 1.500Kč pro jednoho :-). Na konci září tak hurá na 4 dny do švédské metropole.

A tady někde na ostrově Sodermalm v bodě A bychom měli bydlet. Už se moc těšíme.

5 komentářů u „Eurovíkend – poletíme do Stockholmu“

  1. [1] ano.. uvědomil jsem si to při pohledu na tvůj web.. stydím se.. ale je to opravdu nevědomky a jsem v tom téměř nevinně 😉

  2. [3] no už to tak pomalu vypadá 🙂 .. ale pravda, měl bych si někdy v těch článcích udělat trochu pořádek.. vždyť první článek jsem už napsal téměř před 3 lety

  3. [3] Ano, když je všude dobře, co doma? Doma je nejlíp, jen vědět, kde je doma. Doufám že doma je tam, kde mám s kým žít. A ty máš. Pak je jedno, kde jsi, Pa.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..